A kemény téli fagyok sem állíthattak meg minket: a mögöttünk álló hónapokban megállás nélkül dolgoztunk, így örömmel jelentjük be, hogy a tavaly szeptemberben elkezdett nagyszabású felújítási, korszerűsítési és modernizálási munkálatok sikeresen lezárultak. Iskolánk mostantól egy technikailag minden igényt kiszolgáló, XXI. századi épületben várja vissza a diákokat és az oktatókat. 

A komplex rekonstrukció során teljesen megújultak a tantermek és a mosdók, emellett a teljes fűtésrendszert, valamint az elektromos és a helyi digitális hálózatot is korszerűsítettük. Az épület vadonatúj külső hőszigetelést kapott, és a külső-belső nyílászárókat is modernebbre cseréltük. Különösen nagy öröm számunkra, hogy mostantól a nyári képzések sem jelentenek majd akadályt, hiszen minden egyes tantermünket nagyteljesítményű légkondicionáló berendezésekkel szereltük fel a maximális komfort érdekében. 

Érdemes végigpörgetni a galériát, ugyanis a friss fotók mellett összegyűjtöttünk néhány képet arról is, hogy milyen volt az épület a felújítás előtt – a különbség magáért beszél! 

Hálás szívvel köszönjük partnereinknek a professzionális együttműködést, a kivitelezők áldozatos munkáját, valamint a kollégák és a diákok türelmét a munkálatok ideje alatt. Közös siker ez, aminek a gyümölcsét mostantól ti élvezhetitek. Hamarosan találkozunk a megújult falak között! 













